Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

495.71 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

196.92 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

665.47 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

597.56 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

543.24 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

261.43 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

88.28 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M2 2.4 Ghz 2x2 Mimo

597.56 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

937.09 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

2,105.06 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

217.30 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

769.09 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiM...

1,955.66 ₺

ZE-PRM42U8080-CC-111 PREMIUM 19"

TP-LINK, TL-WR840N, KABLOSUZ ROUTER

244.46 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 20 METRE

597.56 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

220.69 ₺

Cloud Core Router 1072-1G-8S+ 16 GB RAM, 1x Gbit LAN, 8xSFP+ 10 Gb...

39,143.84 ₺

S-link SL-CAT605GR 5m Yeşil Utp CAT6 Kablo

54.32 ₺

Ubiquiti Voip Phone - Enterprise 7" Dokunmatik Android UVP-Enterprise

Mikrotik 951Ui-2nD hAP, 5xLAN, 2.4 Ghz, L4, Ap / Router / Firewal...

547.31 ₺

PROLİNK 12V 10A SMPS SWICHMOD ADAPTOR - 120WATT

203.72 ₺

Mikrotik - SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m 25G ( Direct At...

679.05 ₺

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiM...

1,955.66 ₺

ZE-PRM42U8080-CC-111 PREMIUM 19"

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 20 METRE

597.56 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

220.69 ₺

Cloud Core Router 1072-1G-8S+ 16 GB RAM, 1x Gbit LAN, 8xSFP+ 10 Gb...

39,143.84 ₺

S-link SL-CAT605GR 5m Yeşil Utp CAT6 Kablo

54.32 ₺

Ubiquiti Voip Phone - Enterprise 7" Dokunmatik Android UVP-Enterprise

Mikrotik 951Ui-2nD hAP, 5xLAN, 2.4 Ghz, L4, Ap / Router / Firewal...

547.31 ₺

PROLİNK 12V 10A SMPS SWICHMOD ADAPTOR - 120WATT

203.72 ₺

Mikrotik - SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m 25G ( Direct At...

679.05 ₺

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...

Ubiquiti 5 GHz AirMax 13dBi 360 Derece Omni Anten

2,471.74 ₺

Cloud Core Router 2116-12G-4S+ RouterOS L6 license Firewall / ...

11,611.76 ₺

GLC-LH-SM Uyumlu 1000BASE-LX/LH SFP Alıcı-Verici Modülü

24V 2.5A , 2500mA 24 Volt 60 Watt Yüksek Güç

162.97 ₺

ESKA-LAN-CAT5e-U/UTP-(PE) -305 METRE

ZE-RPS24SCD-CC SC Rack Tipi Fiber Optik Patch Panel

ZE-RPA12SCD-CC SC Açılı Rack Tipi Fiber Optik Patch Panel

ZE-RPA24SCD-CC SC Açılı Rack Tipi Fiber Optik Patch Panel

ZE-RPS24LCD-CC LC Rack Tipi Fiber Optik Patch Panel

ZE-RPS12LCD-CC LC Rack Tipi Fiber Optik Patch Panel

ZE-RPS24SCD-CC SC Rack Tipi Fiber Optik Patch Panel

ZE-RPS12SCD-CC SC Rack Tipi Fiber Optik Patch Panel

ZE-WPS24LCD-CC LC Duvar Tipi Fiber Optik Patch Panel